Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety se systémy Android, Apple a Windows. Používáme moderní technologie HTML5 a Phonegap - Cordova.

Dále pro mobilní zařízení vyvíjíme webové stránky optimalizované pro zobrazení na těchto zařízeních. Jedná se o tzv. responsivní design, který upravuje rozložení webové stránky podle velikosti použitého zařízení aby vždy maximálně využil zobrazovací plochu.

Mobilní aplikace a mobilní weby pro chytré telefony a tablety

Image

Pracujeme profesionálně

Každá zakázka začíná konzultací, kde zjistíme potřeby zákazníka. Na základě první schůzky zákazník obdrží cenovou nabídku s časovým harmonogramem kdy jsme schopni na zakázce zahájit práci a kdy je předpokládaný termín předání zakázky.

Image

Pracujeme pro vás

Individuální přístup k zákazníkovi je naši předností. Nevytvoříme jen webovou stránku, ale Vaši prezentaci, která odpovídá vašim představám a zároveň je v souladu se stylem firmy a druhem vašeho podnikání.

Image

Pracujeme moderně

Využíváme nejmodernějších technologií jako je HTML5, CSS3 a jQuery. To nám umožňuje dělat stránky graficky pěkné ale i dynamické s efekty a animacemi dle Vašeho přání. Podporujeme všechny moderní internetové a mobilní prohlížeče.