Internetový obchod

Image

Můžeme vám nabídnout náš vlastní systém s propracovanou správou zboží, možností hromadného importu, správy fotografií, objednávek, zákazníků a možnost exportovat tyto údaje.

Běžná doba potřebná k vytvoření eshopu je 14 - 20 dní od zadání a běžná cena je 15 000 - 30 000 Kč.

V případě, že se rozhodnete objednat si internetový obchod od naší firmy, bude plně připraven na ostrý provoz, níže jsou podrobně popsány jeho možnosti.

Průběh tvorby internetového obchodu

Postup je obdobný jako u tvorby webu. Redakční systém je ale rozšířený o velké množství funkcí pro správu obchodu - správa zboží, zákazníků, fotografií, objednávek. Systém umožňuje vytváření cenových akcí, více cenových hladin zboží, nastavit způsoby dopravy, rozdělení do více skladů, vytváření účetních dokladů.

Import zboží

Samostatnou částí internetového obchodu je modul pro automatický import zboží. V případě, že zákazník má data k dispozici od dodavatele v elekronické podobě (např. XLS, CSV), je možné ihned data naimportovat. Pokud jsou data v nestandartní podobě (např. TXT, DBF, atd.) je nutné vytvořit převodní můstek, cena je pak individuální, dle složitosti, typicky v řádu tisíců Kč.

Vlastní funkce a moduly

Na přání zákazníka je možné do zakoupeného obchodu přidat jakoukoli funkci. Cena je potom závislá na složitosti a času potřebného na programování modulu.

Eshop od nás bude vaším spolehlivým partnerem

Image

Pracujeme profesionálně

Každá zakázka začíná konzultací, kde zjistíme potřeby zákazníka. Na základě první schůzky zákazník obdrží cenovou nabídku s časovým harmonogramem kdy jsme schopni na zakázce zahájit práci a kdy je předpokládaný termín předání zakázky.

Image

Pracujeme pro vás

Individuální přístup k zákazníkovi je naši předností. Nevytvoříme jen webovou stránku, ale Vaši prezentaci, která odpovídá vašim představám a zároveň je v souladu se stylem firmy a druhem vašeho podnikání.

Image

Pracujeme moderně

Využíváme nejmodernějších technologií jako je HTML5, CSS3 a jQuery. To nám umožňuje dělat stránky graficky pěkné ale i dynamické s efekty a animacemi dle Vašeho přání. Podporujeme všechny moderní internetové a mobilní prohlížeče.